Mzdový účtovník

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 87, okres Žarnovica
Termín nástupu
03.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, možné zvýšenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie kompletnej mzdovej agendy podľa slovenských účtovných štandardov (400 zamestnancov)
- spracovanie dochádzok v dochádzkovom systéme
- pravidelné mesačné uzávierky - príprava mesačných výkazov, daňových prehľadov a hlásení
- komunikácia s ÚPSVaR a poisťovňami
- evidencia a organizovanie preventívnych lekárskych prehliadok a iné

- stabilná práca s pravidelným príjmom a v príjemnom pracovnom prostredí
- 13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mzdové účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívna znalosť Nemeckého, alebo Anglického jazyka výhodou
- znalosť Zákonníka práce
- príjemné vystupovanie, flexibilita, zodpovednosť, lojalita a samostatnosť
- výhodou znalosť mzdového programu SOFTIP a dochádzkového systému WEGA

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2932516  Dátum zverejnenia: 15.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, možné zvýšenie po skúšobnej dobe