Manažer nákupu

TUBEX SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 87, okres Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovávanie a realizácia stratégie pre obstarávanie v organizácii,
• zodpovednosť za prieskum trhu, vyhľadávanie, analýzu a výber dodávateľov,
• rokovania s dodávateľmi, komunikácia a udržiavanie vzťahov,
• priebežné monitorovanie a hodnotenie kvality dodávaného tovaru/služieb, dodacích lehôt, frekvencie dodávok, obratov, dohliadanie na cenovú politiku dodávateľov
• vedenie ľudí na oddelení nákupu, ich hodnotenie, presadzovanie firemných pravidiel nákupu,
• udržiavanie pozitívnych pracovných vzťahov a motivačného prostredia,
• reporting, podieľanie sa na príprave rozpočtu organizácie,
• plánovanie obstarávania - skladových zásob,
• optimalizácia kvality, nákladov a dodacích lehôt,
• interná komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti,
• operatívne riešenie reklamácií.

výhody Stabilná práca s pravidelným príjmom a v príjemnom pracovnom prostredí
13. a 14. plat po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• dobré komunikačné schopnosti,
• pracovná skúsenosť v oblasti nákupu min. 2 roky,
• vyjednávacie schopnosti,
• schopnosť viesť kolektív.

Závod na výrobu hliníkových túb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2886649  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou