Projektant-statik-geotechnik

TUBAU, a.s.

Miesto práce
Pribylinská 12, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

napr. spracovávanie projektovej dokumentácie na všetkých stupňoch PD, dodávateľskej dokumentácie, koordinácia projektových prác, spolupráca s výrobou pri realizácií stavieb, evidencia spracovanej projektovej dokumentácie, poskytovanie podkladov a spolupráca pri technickej príprave tendrov a projektov, vypracovávanie výkazov výmer a technickej prípravy aj do technických riešení tendrov, spolupráca pri nových technológiách, poskytovanie údajov pre spracovanie cenových ponúk a ostatné súvisiace práce pre stavby špeciálneho zakladania, inžinierskych sietí a ďalšie stavby podzemného charakteru

PC, mobil

podmienka pre zaradenie do výberového konania - vlastniť autorizačné osvedčenie - autorizovaný stavebný inžinier pre statiku stavieb s pečiatkou
zoznam vytypovaných stavieb z oblasti statiky špeciálneho zakladania a statiky stavebných konštrukcií, na ktorých ste pracovali

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - pre podzemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
ArchiCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, flexibilita, komunikatívnosť, odolnosť voči stresovým situáciám,

stavebná spoločnosť zameraná na výstavbu podzemných stavieb, tunelov, inžinierskych sietí a špeciálneho zakladania

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tubau a.s.
Pribylinská 12
831 04 Bratislava
ID: 2766806   Dátum zverejnenia: 14.10.2016