Prípravár

TUBAU, a.s.

Miesto práce
Pribylinská 12, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatné a komplexné spracovávanie a vypracovanie kalkulácií pre stavebný projekt, cenové ponuky, finančné a časové harmonogramy, tvorba výkazov výmer, práce s projektovou dokumentáciou, rozpočty stavieb z výkresovej dokumentácie, kontrola a pripomienkovanie proj.dokumentácie, sledovanie rozpočtov na stavbách, kontrola priebehu stavby, účasť na kontrolných dňoch, vykonávanie kontroly fakturácie subdodávateľov a odpočtov z rozpočtov, kontrola a schvaľovanie podkladov k fakturácií na objednávateľa, spolupráca pri rokovaniach so subdodávateľmi a investormi, stavebným dozorom a stavbyvedúcim, dozor nad prácami subdodávateľov na stavbe, rozbory ukončených stavieb a pod.

PC, mobilný telefón, stravné lístky, preplácanie cestovného

odpovieme len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú uvedené podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
CENKROS plus - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, odolnosť voči stresu, flexibilnosť, spolupráca v tíme, komunikatívnosť,

stavebná spoločnosť zameraná na výstavbu podzemných stavieb, tunelov, inžinierskych sietí a špeciálneho zakladania

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tubau a.s.
Pribylinská 12
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Duračinská
Tel.: 0417077027,+421908979042
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730592   Dátum zverejnenia: 20.9.2016