Administratívna pracovníčka | Reklamná agentúra | Detva

TTS spol. s r.o.

Miesto práce
Záhradná 9, okres Detva
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme menšia reklamná agentúra, ktorá sa zameriava najmä na reklamný a marketingový fullservis pre subjekty podnikajúce v cestovnom ruchu. Teraz potrebujeme teba, aby si nám pomohla/ol vybudovať ešte lepšiu a väčšiu agentúru, ktorá uspokojí rastúce požiadavky našich klientov. Hľadáme preto svedomitého office managera, ktorý nám pomôže uľahčiť plynulosť dodania produktov pre našich klientov, ale aj so samotnou tlačou. Do budúcnosti, spolu so zvyšujúcimi sa skúsenosťami, máme ambíciu pripraviť ťa na pozíciu projektového manažéra.

Ako bude vyzerať tvoj pracovný deň:
-vypracovanie cenových ponúk
-komunikácia s dodávateľmi a klientami
-zabezpečovanie objenávok
-obsluha tlačiarne
-práca s tabuľkami v MS excel a firemnými databázami
-e-mailová komunikácia a triedenie projektov

Naše požiadavky:
-znalosť MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook
-dodržiavaš deadline
-si pracovitý, zodpovedný a máš zmysel pre detail
-máš reprezentatívne vystupovanie
-pracuješ samostatne a máš schopnosť dotiahnuť projekty do konca (cez zadanie, objednávku a dodanie)

-príležitostný homeoffice
-platené školenia
-teambuildingy (bowling, večera, grilovačka, alebo párty)
-raz do mesiaca spoločná vychádzka niekam na Poľanu v rámci pracovného piatku ;)
-sviatky, víkendy off
-dlhodobá spolupráca v mladom tíme
-práca v rastúcej agentúre s ambicióznym cieľom

Pošli nám tvoje CV a motivačný list a ak nás oslovíš, pozveme ťa na osobný pohovor. Predtým si prosím pozri náš web ahoireklama.sk a sociálne siete, aby si vedela čomu sa venujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Personalistika - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Digitálna marketingová agentúra vo Zvolene.
Tvoríme hlavne weby, eshopy, spravujeme online kampane.
Bavia nás sofistikovanejšie projekty, v rámci ktorých prepájame eshopy a weby s rôznymi informačnými systémami.
Staráme sa o performance klientských webov a eshopov, PPC, SEO, Social Media. Okrem iného máme vlastný online projekt, na ktorom skúšame všetko možné, čo online znesie :)

Side business:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3056192  Dátum zverejnenia: 11.5.2017