Obchodný zástupca, obchodník – zariadenia na úsporu elektrickej energie

TTP consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavá, motivačná provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Oslovovanie klientov vo vybranom regióne ( firmy, obce ) za účelom ponuky zníženia nákladov na elektrickú energiu formou moderných, efektívnych, patentovaných produktov ktoré prinášajú okamžitú a vyčísliteľnú úsporu.
- Samostatné vedenie obchodných rokovaní ( konatelia, starostovia a primátori ) a prezentácie obchodnej ponuky a produktov - priamy predaj
- Možnosť vytvorenia obchodnej skupiny v oblasti...

- Obchodná a technická podpora
- Zaujímavá provízia
- Atraktívne podmienky obchodnej spolupráce pre klientov
- Veľký záujem zo strany klientov
- Perspektívna práca
- Možnosť kariérneho postupu

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis prosím zasielajte e-mailom.
Na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Hľadáme obchodníkov ktorý
- hľadajú uplatnenie svojich schopností
- majú skúsenosti v obchodnej oblasti
- hľadajú rozšírenie svojich súčasných podnikateľských činností
( možnosť rozšírenia ponuky pre aktuálnych klientov )
- hľadajú perspektívnu prácu

Ďalšie predpoklady
- komunikačné zručnosti, schopnosť viesť obchodné rokovania
- spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, vytrvalosť
- podnikateľský a obchodný duch, zmysel pre tímovú prácu
- pripravenosť cestovať v rámci regiónu ( vlastný automobil )

Sme úspešná obchodno - poradenská spoločnosť v oblasti eurofondov orientujúca sa na sprostredkovanie obchodov a poradenstvo pre klienta.
Z dôvodu rozšírenia našej pôsobnosti hľadáme obchodných reprezentantov, zástupcov pre všetky regióny Slovenska.
ID: 1930501  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavá, motivačná provízia