Embedded Developer

TTP Slovakia s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
07.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

-Návrh a implementace pohybových algoritmů do našich výrobků
-Zpracování a integrace senzorových dat (digitální akcelerometry)
-Návrh a implementace bezpečnostních algoritmů, algoritmy ochran a přetížení pohonů
-Vytváření komponent velkého a strukturovaného SW projektu
-Řešení specifických komunikačních úloh s použitím moderních HW technologií
-Návrh a implementace Battery Managementu (inteligentní napájecí zdroj)
-SW obsluha bezpečných USB úložišť
-Implementace, kódování a testování SW
-Tvorba SW modulů, vytváření testovacích aplikací pro PC
-Tvorba a obhajoba architektury SW, návrh algoritmů a datových struktur
-Spolupráce na návrhu HW elektroniky
-Komunikace a kooperace v teamu, prezentování výsledků práce, reporting

Požadavky na kanidáta:

-VŠ/ případně SŠ vzdělání technického směru
-Velmi dobrá znalost jazyka C, programátorská práce
-2 roky praxe ve vývoji pro embedded zařízení
-Velmi dobré analytické shopnosti, zaměření na koncepční a modulární vývoj SW, řešení defektů a hledání jejich příčin, flexibilita kódovacího stylu
-Dobrá znalost elektroniky, schopnost číst a konzultovat elektronický schémata
-Schopnost samostatně studovat a zvládat návody, manuály, datasheety a příkladové zdrojové kódy
-Velmi dobrá znalost algoritmizace a programovacích technik
-Znalost platforem ARM ( Cortex ), STM32

Výhodou:

-znalost platforem AVR (ATmega), Eclipse, GIT, Win32, C++
-znalost implementace průmyslových komunikací ( sériové, paketové)
-Znalost komunikace Ethernet ( linková vrstva )
-Dobré komunikační schopnosti a schopnost efektivně pracovat v teamu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/ prémie, mobilní telefon, sleva na firemnéí výrobky/ služby, příspěvek na penzijní/ životní připojištění, flexibilní začátek/ konec pracovní doby, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafatérie, firemní školka, možnost občasné práce z domova - homeoffice, firemní eventy, 13.plat, individuální rozvržení pracovní doby, individuální rozpočet na osobní růst

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je strojírenská společnost, která patří ke světové špičce mezi výrobci zdravotnických zařízení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

C - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

TTP Group was founded in 2010.
TTP as a group is currently located within 4 countries, divided into
6, high performing and constantly growing branches (Slovakia, Czech Republic, Germany and Austria).
We offer personal services (contractors), managed services and fix time fix price projects and also end to end HR outsourcing.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2715473  Dátum zverejnenia: 7.9.2016