Junior Account Manager

TTP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4D, 821 09 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
03.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce bude dávkovaná postupne. Celý proces je zložitý a nie je možné sa doňho vrhnúť "po hlave". V prvom rade to bude vyhľadávanie kandidátov na základe požiadaviek nášho zákazníka, ich oslovenie, komunikácia s nimi, osobné stretnutia, vedenie pracovných pohovorov. V ďalšej fáze to bude aj aktívna komunikácia so zákazníkmi, osobné stretnutia, špecifikácia dopytov so zákazníkmi, neskôr prípadne vlastná akvizícia úplne nových zákazníkov.

Čo môžeme ponúknuť?
- Trvalý alebo čiastočný prac. pomer
- Zaujímavé fixné platové ohodnotenie + variabilnú zložku
- Pracovný telefón, ktorý môžeš využívať aj súkromne
- Zaujímavý technický hardware
- Možnosť cestovania po zaujímavých lokalitách
- Kariérny rast
- Profesionálny guidence a support
- Milý a ochotný prístup celého tímu
- Rôzne firemné akcie
- Stravné lístky v hodnote 3,60 EUR
- Sickdays
- Rozvoj a využívanie tvojich „soft skills“
- Rozvoj samostatného myslenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme spoločnosť, ktorá poskytuje služby prevažne živnostníkov - špecialistov pre našich zákazníkov v oblastiach IT, Telekomunikácií a Engineeringu na rôzne projekty v rámci celej Európy. Medzi našich zákazníkov patria spoločnosti ako IBM, Deutsche Telekom AG (T-Mobile v ČR, Slovak Telekom, T-Systems), Erste Group (Slovenská a Česká sporiteľňa, Erste Österreichische), Raiffeisen Group, Hewlett-Packard, Ness a ďalší.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Consulting - služby v oblasti ľudských zdrojov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme ?
- Komunikatívneho človeka - Schopnosť komunikovať je na prvom mieste!
- Hľadáme niekoho energického do mladého tímu
- Angličtina je nutná (nemčina výhodou)
- Vzdelanie v HR alebo IT oblasti je výhodou
- Ak máš v oblasti consultingu už nejaké skúsenosti z podobných pozícií, určite ich u nás zúročíš
- Výhodou je ak sa rozumieš trochu do IT oblasti. Ak tomu ale tak dobre nerozumieš, no stress -
do všetkého ťa zaškolíme
- Hľadáme ľudí do historicky prvého stabilného slovenského tímu našej skupiny TTP International Group

TTP Group was founded in 2010.
TTP as a group is currently located within 4 countries, divided into
6, high performing and constantly growing branches (Slovakia, Czech Republic, Germany and Austria).
We offer personal services (contractors), managed services and fix time fix price projects and also end to end HR outsourcing.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2537775  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou