Zdravotní sestry po soukromé kliniky

TTM Healthcare

Místo práce
Velká Británie
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
£25.000 - £30.000 ročně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v Anglii? TTM Healthcare pro Vás má skvělé příložitosti práce na prestižních soukromých klinikách po celé Británii, také v Londýně!

Volné pozice na odděleních onkologie, JIP, dialýzy, neurorehabilitaci a také operačních sálech.

Zaměstnavatelé očekávají komunikativní úroveň anglického jazyka, NMC registraci v procesu a minimálně jeden rok praxe na výše uvedém oddělení.

Nabízejí Vám výpomoc s ubytováním a mnoho zaměstnaneckých výhod - min. 27 dní dovolené, možnost přesčasů, penzijní připojištění a další.

Možnost Skype pohovorů dle Vašich časových možností!

Zaměstnanecké výhody, benefity

V případě zájmu o více informací nám můžete zavolat na +44 2035 8214 05 nebo poslat email na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost TTM Healthcare Group je největší irskou firmou, která se zabývá náborem zdravotních a sociálních pracovníků pro různorodá zařízení ve Velké Británii a Irsku. Naše společnost pomáhá zprostředkovat nejvhodnějšího zaměstnavatele, a také nejlepší pracovní a platové podmínky. Pomůžeme Vám zajistit veškeré formality nutné pro práci v zahraničí.

Veškeré zprostředkování práce ve Velké Británii či Irsku je zdarma!
ID: 2561394  Dátum zverejnenia: 13.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: £25.000 - £30.000 ročně