Práce pro zdravotní sestry ve Velké Británii

TTM Healthcare

Místo práce
York, Velká Británie
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemocnice York Teaching Hospital momentálně hledá zdravotní sestry na různorodá oddělení – chirurgie, pohotovost, traumatologie, ortopedie aj.

Skype pohovory se budou konat 4. a 18. února 2016!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Tento zaměstnavatel nabízí tři měsíce ubytování zdarma, zaplacení první noci v hotelu při příjezdu do Velké Británie, stravenky, dárkový balíček a další benefity.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Ošetřovatelství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost TTM Healthcare Group je největší irskou firmou, která se zabývá náborem zdravotních a sociálních pracovníků pro různorodá zařízení ve Velké Británii a Irsku. Naše společnost pomáhá zprostředkovat nejvhodnějšího zaměstnavatele, a také nejlepší pracovní a platové podmínky. Pomůžeme Vám zajistit veškeré formality nutné pro práci v zahraničí.

Veškeré zprostředkování práce ve Velké Británii či Irsku je zdarma!
ID: 2367706  Dátum zverejnenia: 19.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 80.000 Kč