Práca v zdravotníctve v UK

TTM Healthcare

Miesto práce
Ballymalley Bussines Park, = Ennis, Veľká Británia
Termín nástupu
05.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
13.50 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové úlohy:
• Vedenie tímu a podpora podriadených pri plnení pracovných povinností
• Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti na vysokej úrovni pre obyvateľov žijúcich v dlhodobej starostlivosti doma
• Vykonávanie povinnosti v súlade s NMC kódexu.

Ponúkame:
• Práca v nadpriemerných podmienkach, kde viete, že všetci z Vášho tímu veria v to, čo robia
• Hrubá mesačná mzda je minimálne 2,220 libier – nadčasy 133%
• Týždeň úvodného školenia - preplatené
• Pokrytie nákladov za ubytovanie na mesiac
• Bonus 100 libier po príchode do Veľkej Británie
• Uniforma
• Pokrytie nákladov na DBS
• Poukážky na starostlivosť o deti
• Zamestnanecké zľavy
• Podpora Slovenského konzultanta počas celého procesu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Požiadavky:
• Diplom zdravotnej sestry a právo vykonávať povolanie v krajine pôvodu
• Angličtina na veľmi dobrej úrovni
• Aspoň dva roky odbornej praxe
• Skúsenosti a znalosť diagnostických nástrojov, ako sú napríklad Waterlow Score, je potrebná
• Schopnosť vypracovať Care Plans
• Schopnosť riadiť seba aj ostatných v priebehu smeny
• Schopnosť vytvárať a udržiavať vzťahy s pacientmi a kolegami
• Schopnosť delegovanie právomocí
• Schopnosť vyriešenia ťažkých situácií
• Ochota začať pracovný pomer v novembri 2015
• Pohovory v septembri 2015 v Bratislave/Prahe *

TTMHealthcare
Sme hrdí na to, že pracujeme s najlepšími odborníkmi na trhu .
Sme medzinárodná spoločnosť špecializujúca sa na prijímanie do zamestnania a premiestňovanie zamestnancov iba v zdravotníctve . Spolupracujeme s najlepšími zamestnávateľmi v zdravotníctve v Írsku , Veľkej Británii a Saudskej Arábie .

V roku 2012 , 2013 a 2014 sme získali prestížne medzinárodné ocenenie Deloitte Best Managed Company .

V roku 2013 a 2014 sme dostali ocenenie od Národnej Náborovej federácie v kategórii najlepšia personálna agentúra v zdravotníckom priemysle .

V roku 2014 sme boli finalistami v súťaži Ocenenie Náborárov za najlepšiu personálnu agentúru - podľa ľudí , ktorí použili naše služby .
ID: 2241300  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13.50 GBP/hodina