Technik špecialista ICT

TTC MARCONI, s.r.o.

Miesto práce
Hraničná 18, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh technického riešenia, montáž, inštalácia a oživovanie Telco/ICT zariadení u zákazníka,
- technická podpora, komunikácia so zákazníkom,
- technické riadenie projektov.

- možnosť sebarealizácie v stabilnej spoločnosti,
- profesijný a osobnostný rast, možnosť ďalšieho vzdelávania,
- dobrý pracovný kolektív,
- príjemné pracovné prostredie.

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala a splňujete uvedené požiadavky, zašlite Váš profesný životopis v slovenskom a anglickom jazyku na fabok@marconi.ttcm.sk do 30.11.2016.

V prípade, že postúpite do užšieho výberu, dovolíme si Vás najneskôr do 2 týždňov kontaktovať, za účelom dojednania si osobného stretnutia v našej spoločnosti. Pokiaľ do tejto doby nebudete vyrozumení, neboli ste vybraní pre ďalšie kolo.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie, Elektrotechnika (znalosti z oblasti energetiky výhodou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť prenosových systémov odpovedajúca dosiahnutému vzdelaniu
- prehľad v technológiách ICT
- znalosť dátových sietí min. na teoretickej úrovni (praktická skúsenosť výhodou)
- práca s PC na pokročilej úrovni, administrátor MS Windows (znalosť UNIX/LINUX výhodou)
- znalosť AJ minimálne na úrovni porozumenia technickej dokumentácie
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovedný prístup
- flexibilita
- ochota vzdelávať sa a cestovať
- pri absolventoch (požadovaná prax v odbore počas štúdia)
- VP sk. B - prax vo vedení motorových vozidiel

O spoločnosti TTC MARCONI:
Už viac než 20 rokov prinášame našim zákazníkom moderné telekomunikačné riešenia. Pokračujeme tak vo vyše šesťdesiatročnej tradícii vysoko odbornej úrovne Výskumného ústavu telekomunikácií Praha, ktorého špecialisti stáli pri zrode spoločnosti TTC MARCONI.
V priebehu dvadsaťročnej histórie sme úspešne expandovali na náročné zahraničné trhy v Ruskej Federácii, na Ukrajine, na Slovensku a vybudovali tam dcérske spoločnosti.
V súčasnosti naša expanzia úspešne pokračuje v nových globálnych teritóriách.

Vlastné produkty:
Základ nášho úspechu tvoria produkty a riešenia nášho vlastného vývoja, v prvom rade špecializované systémy optimalizované pre bezpečné nasadenie v oblasti kritickej infraštruktúry.
Unikátne know-how, ktoré sme postupne nadobudli, ďalej využívame v náročných projektoch systémovej integrácie, primárne v energetickom a dopravnom sektore. Deje sa tak aj vďaka úspešnej spolupráci našich špecialistov s renomovanými svetovými spoločnosťami, pôsobiacimi na súčasnom telekomunikačnom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hraničná 18
821 05 Bratislava 2
ID: 2796780   Dátum zverejnenia: 3.11.2016