Embedded SW Developer (pod Linuxem)

TTC MARCONI s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebohostická 5, 100 00 Praha 10
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Práce zahrnuje účast na vývoji SW na konkrétních produktech telekomunikační techniky. Náplň práce je charakteristická poměrně stabilním souborem vytvářených aplikací, výpočetních prostředků, programovacích jazyků a nástrojů:

* aplikace z prostředí VoIP, techniky xDSL, řízení protokolem SNMP,
* aplikace s definovanými nároky na odezvu (Real Time Programming),
* OS Linux, proprietární platformy HW, jazyk C++,
* vstupy systémového designu v konkrétním nástroji CASE - IBM Rational Rose.
Jiné výhody
* práce na zajímavých projektech
* možnost seberealizace v rozvíjející se perspektivní společnosti
* profesní a osobnostní růst
* finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků
* týden dovolené navíc
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na jazykové vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
telekomunikace, elektrotechnické, IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
UNIX/Linux - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor:
C - základy
C++ - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor:
Administrace UNIX/Linux - pokročilý
Požadovaná praxe
Pozice je vhodná pro absolventa:
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Výhodou je zkušenosti s vývojem embedded aplikací.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
TTC MARCONI s.r.o. (www.ttc-marconi.cz) byla založena v roce 1993. Jsme společným podnikem českého výrobce telekomunikační techniky TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o. a společnosti MARCONI, plc., která je dnes součástí, jednoho z nejvýznamnějších světových dodavatelů v oblasti telekomunikací, společnosti ERICSSON.
TTC MARCONI působí na telekomunikačním trhu nejen v České republice, ale i v řadě dalších zemí (Slovensko, Ukrajina, Rusko...), jako dodavatel komplexních řešení pro telekomunikační a informační sítě nové generace. Kromě obchodních aktivit zajišťujeme komplexní zákaznické služby, k nimž patří zpracování koncepcí a projektů sítí, instalace a testování zařízení, školení, záruční a pozáruční servis i technická poradenská činnost.
Hlavní oblast působení společnosti
Telekomunikace
Informace o náboru
Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis s aktuální fotografií na adresu hr@marconi.ttc.cz.

V případě, že postoupíte do užšího výběru, dovolíme si Vás nejpozději do 2 týdnů kontaktovat za účelem sjednání vhodného termínu osobního jednání v naší společnosti. Pokud do této doby nebudete vyrozuměni, nebyli jste vybráni pro další kolo.

S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č.101/2000 o ochraně osobních údajů.
Třebohostická 5 Zobraziť na mape
100 00 Praha 10
Česká republika
www.ttc-marconi.cz
ID: 1270708   Dátum zverejnenia: 6.6.2012
Lokalita: Praha
Spoločnosť: TTC MARCONI s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke