Logo TT-TRANS, s.r.o.

Vodič medzinárodnej dopravy C+E, plat 1800-2200€, víkendy doma

TT-TRANS, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
13.5.2024
1 000 EUR/mesiacČistá mzda sa pohybuje 1800€- 2200€ podľa možností mesiaca a vôle vodiča pracovať. Horná hranica môže byť aj vyššia ak je vodič ochotný zobrať aj export cez víkend.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • jazdia sa kolečká: SK-DE-SK, SK-NL-SK, SK-B-SK, SK-IT-SK, SK-BG-SK
  • jazdia sa dlhé trasy prevažne celovozových zásielok, t.j. 2 - 3 nakládky za týždeň
  • pracovný čas je 4 - 6 dní v týždni podľa práce a dohody
  • sviatky a nedele strávené vo vozidle sú preplácané 45€ / deň
  • týždenné odpočinky 45h vždy strávené doma
  • striktne dodržiavame Nariadenie 561/2006
  • dovolenka je platená
  • vozíme paletové tovary, bigbagy, automotive, pneumatiky - v prípade potreby je nutné používať gumové podložky, ochranné rohy, gurtne - tak aby bol chránený tovar
  • nakládky môžu byť zozadu, zboku, občas aj zhora
  • plat je buď podľa odpracovaných dní alebo odjazdených km - čím viac, tým lepší plat - použije sa vyššia hodnota v záujme vodiča
  • starostlivosť o zverené vozidlo a správne vypĺňanie papierov berieme ako samozrejmosť

  • trvale pridelené vlastné vozidlo
  • podpora od špeditérov pri problémoch kedykoľvek počas prepráv
  • preplácanie lekárskych prehliadok, psychotestov, obnovy tacho a KKV karty
  • automatické uhrádzanie mýta pomocou univerzálnej palubnej jednotky pre celú Európu
  • vozidlá vybavené tankovacími kartami
  • náklady na parkovanie, sprchy, umyvárku a autopotreby platí firma
  • mesačné prémie za priaznivú spotrebu a koncoročné vernostné prémie
  • možnosť firemného telefónu
  • príspevky na dochádzanie a možnosť výhodného tankovania
  • firemná ubytovňa zdarma
  • stabilný priateľský kolektív v rodinnej firme, individuálny prístup ku každému vodičovi s možnosťou dohody kedykoľvek
  • vozidlá sú poctivo servisované v overených servisoch, kvalitné pneumatiky, plná výbava potrebná k práci
  • možnosť zálohy výplaty alebo bezúročnej pôžičky po odpracovaní minimálne 3 mesiacov
  • stabilní vodiči majú pravidelne navyšovaný plat

Žiadame zaslanie životopisu a absolvovanie osobného pohovoru. Pred podpísaním pracovnej zmluvy je potrebné preukázať platnosť všetkých potrebných dokumentov k výkonu povolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

1

  • platné všetky potrebné doklady na výkon zamestnania: občiansky preukaz, vodičský preukaz, lekárska prehliadka (pred nástupom treba aj vstupnú prehliaku), psychologická prehliadka, digitálna tachografová karta, KKV, výpis z registra trestov
  • dobrý zdravotný stav predovšetkým kvôli gurtňovaniu nákladov, nakládkam a vykládkam
  • skúsenosti s jazdením na návesovej súprave - cúvanie na rampu, parkovanie na parkoviskách
  • znalosť Nariadenia 561 - plánovanie výkonu a prestávok
  • slušné vystupovanie na nakládkach a vykládkach ako aj k vlastným nadriadeným pracovníkom
  • schopnosť konštruktívne riešiť vzniknuté problémy (nikdy sa nedá všetko dohodnúť a zariadiť dokonale...)
  • dochvíľnosť a spoľahlivosť dodržiavať dohodnuté plány a časy prepráv

Spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti cestnej dopravy, železničnej dopravy a poľnohospodárstva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4825136  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac