Reagujte bez životopisu

Operátor

TT - CONTROLS SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 100 EUR/mesiacdochádzkový bonus do výšky 80 eur , prémie 0-120 eur , príplatky v zmysle zákonníka práce : príplatok za sobotu , nedeľu , poobedný , nočný , sviatok do 150% , príplatok za nadčas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montážny pracovník , operátor vo výrobe

výhodné platobné podmienky , stravné lístky , doprava zabezpečená , možnosť záloh , príspevok na ubytovanie

Ak hľadáte prácu sme tu pre vás na ulici Radlinského 23 , Malacky 90101 každý pracovný deň od 8:00 - 16:00 sa konajú pohovory radi vás privítame a ponúkneme viacero pracovných ponúk vo viacerých firmách s ktorými spolupracujeme. V prípade ak sa nemôžete dostaviť osobne môžete nás kontaktovať na tel.čísle 034/778 20 90 , 0911/226 166 , 0903/655 655 , životopis môžete poslať na [email protected] alebo nás môžete kontaktovať cez vyplnený formulár na našej stránke www.ttcontrols.sk a mi vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť , samostatnosť , flexibilita , chuť pracovať .

Personálny leasing. Služby v automobilovom a strojárenskom priemysle.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3025411  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac