Reagujte bez životopisu

Automechanik / Autoelektrikár / Karosár pre predajcu vozidiel Renault a Dacia s Senici

TT-CAR Senica, s.r.o.

Miesto práce
Hurbanova 1409/44, Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacMzda 1200€ v hrubom už od 150 odpracovaných normohodín za mesiac. Variabilné odmeňovanie podľa odpracovaných normohodín. Strop platu nie je obmedzený. Na výške základnej mzdy sa môžeme dohodnúť po skúšobnej dobe, podľa zamerania-vyučenia a predvedenia znalostí, šikovnosti a zápalu do práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná údržba vozidiel (výmena olejov, filtrov, brzdovej-chladiacej kvapaliny, rozvodov, prezúvanie kolies, prehliadky)
- diagnostika vozidiel (CLIP)
- mechanické (elektrické) garančné opravy vozidiel
- oprava vozidiel po škodovej udalosti (rozoberanie, skladanie, lícovanie dielov karosérie)
- skúšobné jazdy
- príprava a umývanie nových vozidiel
- zodpovedá za kvalitu odvedenej práce a dodržanie termínov stanovených v zákazkových listoch
- aktívne komunikuje s prijímacím technikom ohľadom zákaziek a v spolupráci s prijímacím technikom hodnotí - určuje potrebnosť výmeny náhradných dielov

- práca v modernej stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- systém pravidelného vzdelávania (odborné školenia)
- perspektíva profesijného rastu
- práca v priateľskom kolektíve
- možnosť sebarealizácie v prostredí značkovej siete
- príspevok na poistenie škody spôsobenej zamestnávateľovi pri výkone práce
- príspevok zo sociálneho fondu
- možnosť flexibilnej pracovnej doby
- platové ohodnotenie v závislosti od odpracovaných normohodín

Hľadáme kolegu, ktorý chce a vie opravovať automobily. Ktorý je ochotný učiť sa nové veci a má chuť sa vzdelávať. Ponúkame stabilné pracovné miesto v značkovom autoservise, v príjemnom pracovnom prostredí a adekvátne finančné ohodnotenie. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automechanik / Autoelektrikár / Karosár

Ostatné znalosti

Oprava automobilov - Mierne pokročilý
Diagnostika auta - Základy
Práca s počítačom - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

uprednostníme uchádzača s praxou v odbore

Počet rokov praxe

2

- nadšenie pre prácu a túžba po sebazdokonaľovaní
- samostatnosť, dôslednosť, iniciatíva
- tímový hráč
- časová flexibilita

TT-CAR Senica, s.r.o. je spoločnosť pracujúca v oblasti predaja a servisovania vozidiel značky RENAULT a DACIA.
Zákazníkom poskytujeme kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné aj úžitkové vozidlá.
Sme spoločnosť s viac ako 15 ročnou tradíciou v predaji a servisovaní vozidiel
značky RENAULT a DACIA.
Spolupracujeme s poisťovňami v oblasti poistenia vozidiel a opráv poistných udalostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1950979  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac