Pracovník technickej podpory GPS monitoringu

TSS Group a. s.

Miesto práce
Továrenská 4201/50, Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie technickej podpory existujúcim zákazníkom
Riešenie problémov užívateľov.
Spolupráca na vývoji a testovaní GPS monitorovacieho systému v spolupráci s ďalšími technológiami z oblasti car security.
Profesionálny prístup a tímová kooperácia.
Práca v skvelom tíme s možnosťou profesijného rastu.
Práca s novými a progresívnymi technológiami.
Priestor pre samostatné myslenie a rozvoj.

práca v modernej spoločnosti a v mladom kolektíve
možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce - Dubnica nad Váhom.
V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nás neváhajte kontaktovať a prihlásiť sa do výberového konania. Môžete tak urobiť zaslaním životopisu na emailovú adresu [email protected]. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Vybraným uchádzačom bude emailom zaslaná pozvánka na osobný pohovor a zároveň budú kontaktovaní telefonicky.
Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať v našej spoločnosti. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002Zb. Tento súhlas platí až do jeho písomného odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, svedomitosť a zodpovednosť
samostatnosť
flexibilita

Sme medzinárodná spoločnosť, zaoberáme sa predajom, distribúciou a vývojom v oblasti zabezpečenia objektov, vozidiel a GPS monitoringu. Základom nášho úspechu je široké portfólio ponúkaných produktov od renomovaných výrobcov z celého sveta. Poskytovaním kvalitných služieb a hlavne vďaka usilovnej práci sa nám darí nájsť vždy to najlepšie riešenie pre zákazníka.
Vďaka individuálnemu prístupu, rýchlym reakciám na potreby trhu a precízne zohranému tímu sme silní a nebojíme sa výziev!

Sme TSS Group.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2448754  Dátum zverejnenia: 11.7.2016