Obchodno-technický zástupca pre GPS monitoring vozidiel

TSS Group a. s.

Továrenská 4201/50, 018 41 Dubnica nad Váhom, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o novinky zo sveta automobilov?
Máte skúsenosti alebo záujem pracovať v obchode?
Chcete mať možnosť výrazným spôsobom ovplyvniť svoj príjem?

predaj produktov a služieb GPS monitoringu KeetecSAT
zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov
prezentácia spoločnosti a jej produktov, služieb
akvizícia nových zákazníkov
starostlivosť o existujúcich zákazníkov
obchodno-technické poradenstvo v oblasti monitoringu vozidiel
prieskum trhu a spracovávanie informácií
príprava ponúk, rozpočtov a prezentácií

práca v modernej spoločnosti a v mladom kolektíve
možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja
účasť na celkovom vývoji firmy
motivujúce finančné ohodnotenie
firemné vozidlo
notebook
mobilný telefón

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu sa neváhajte prihlásiť do výberového konania. Môžete tak urobiť zaslaním životopisu s priloženou fotografiou na emailovú adresu [email protected]. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Vybraným uchádzačom bude e-mailom zaslaná pozvánka na osobný pohovor a zároveň budú kontaktovaní telefonicky.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať v našej spoločnosti. Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. Tento súhlas platí až do jeho písomného odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
ABRA ERP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kandidáta so silným obchodníckym duchom, ktorý je schopný dlhodobo pracovať na získavaní nových zákazníkov. Dôležitá je chuť pracovať a venovať veľa energie svojmu úspechu vo zverenom regióne. Výhodou sú predchádzajúce skúsenosti na obchodnej pozícii, nie však nutnosťou.
FOTO nutné.

Sme medzinárodná spoločnosť, zaoberáme sa predajom, distribúciou a vývojom v oblasti zabezpečenia objektov, vozidiel a GPS monitoringu. Základom nášho úspechu je široké portfólio ponúkaných produktov od renomovaných výrobcov z celého sveta. Poskytovaním kvalitných služieb a hlavne vďaka usilovnej práci sa nám darí nájsť vždy to najlepšie riešenie pre zákazníka.
Vďaka individuálnemu prístupu, rýchlym reakciám na potreby trhu a precízne zohranému tímu sme silní a nebojíme sa výziev!

Sme TSS Group.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2389130  Dátum zverejnenia: 11.1.2016