Programátor. NET / Vývojár pre divíziu Zabezpečovania objektov/

TSS Group a. s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800-1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
- vývoj pridelenej časti aplikácie na platforme .NET podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
- implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb
- spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca možná vykonávať z Home Office
- mladý kolektív a príjemná pracovná atmosféra
- možnosť osobného a profesionálneho rozvoja
- účasť na celkovom vývoji firmy
- motivujúce finančné ohodnotenie
- notebook

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis zasielajte aj s fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý
C# - Pokročilý
C++ - Základy
HTML - Základy
SQL - Základy
MySQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti s vývojom aplikácií;
- skúsenosti s MS SQL;
- základná znalosť XML;
- skúsenosti s frameworkom .NET a IIS web serverom;

Sme medzinárodná spoločnosť, zaoberáme sa predajom, distribúciou a vývojom v oblasti zabezpečenia objektov, vozidiel a GPS monitoringu. Základom nášho úspechu je široké portfólio ponúkaných produktov od renomovaných výrobcov z celého sveta. Poskytovaním kvalitných služieb a hlavne vďaka usilovnej práci sa nám darí nájsť vždy to najlepšie riešenie pre zákazníka.
Vďaka individuálnemu prístupu, rýchlym reakciám na potreby trhu a precízne zohranému tímu sme silní a nebojíme sa výziev!

Sme TSS Group.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1229143  Dátum zverejnenia: 25.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1000