Strojník

TSR Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 127, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie a vykladanie kovového materiálu
- práca s nakladačom v areáli prevádzky
- nakladanie vagónov, vykladanie nákladných áut, nakladanie materiálu na lis
- starostlivosť o zverený stroj

- ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, stabilnú a dlhodobú prácu
- seriózny zamestnávateľ
- 100% preplácané nadčasy
- stravné lístky 3,60 eur (2 mesiace v roku komplet hradené spoločnosťou)
- možnosť získať príspevok na dochádzanie (závisí od vzdialenosti bydliska)
- firemné akcie, pracovné oblečenie
- možnosť rozšírenia rôznych odborných preukazov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s prácou s nakladačom, bagrom
- stojnícky preukaz
- zodpovednosť a pracovitosť
- ochota pracovať v prípade potreby nadčas

TSR Slovakia s.r.o. je úspešná a rýchlo expandujúca spoločnosť v oblasti recyklácie a obchodu so železným odpadom a farebnými kovmi. V dynamickom a globálnom podnikateľskom prostredí sa spoliehame na našich zamestnancov, očakávame, že budú flexibilní a iniciatívni a preukážu vysokú mieru zodpovednosti. Podniková kultúra v TSR dokáže individuálne a tímové výsledky náležite oceniť.
Zamestnávame vyše 100 zamestnancov a prevádzkujeme 5 šrotovísk v rámci celého Slovenska. Centrála firmy sa nachádza v Bratislave.
Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na web stránke: www.tsr.sk, prípadne na stránkach našej nemeckej materskej spoločnosti: www.tsr.eu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Rontgenova 28
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Dvorščáková
Tel.: 02 32113820
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2485355   Dátum zverejnenia: 7.11.2016