Pracovník na upratovanie a rozvoz

Tryskáč s.r.o.

Miesto práce
Padlých hrdinov 71, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie reštauračných priestorov
- upratovanie toaliet
- upratovanie vonkajšej terasy a údržba záhrady, ktorá je súčasťou reštaurácie
- rozvoz denného menu
- práca na cca 5 hodiny každé ráno, v čase od 8,00 do 11,00 hod. upratovanie, od 11,00h do 13,00h rozvoz denného menu

Príjemný kolektív, pekné a udržiavané pracovné priestory, dlhodobá pracovná perspektiva, primeraná odmena

V prípade, že SPĹŇATE POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA, zašlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na kontaktný e-mail: info@tryskacpub.sk

Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• bezúhonnosť
• precíznosť
• samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
• cit pre čistotu a poriadok

Reštaurácia sa špecializuje na slovenskú a maďarskú kuchyňu. Počas pravidelných tematických týždňov predstavujeme aj jedlá medzinárodnej kuchyne. V ponuke je tiež obedové menu. Ponúkame vhodné priestory na organizáciu svadieb, promóciu, stužkových, firemných večierkov i rodinných osláv.
kapacita cca 150 miest
letná zastrešená terasa
ihrisko pre deti
bezbariérový prístup
bezplatné parkovanie

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Padlých hrdinov 71
821 06 Bratislava
ID: 2729278   Dátum zverejnenia: 19.9.2016