Technik kvality vstupných komponentov

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 Eur + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a merania vstupného materiálu a jeho analýza
- aktualizácia kontrolných plánov
- riadenie nezhodných materiálov v procese príjmu a vstupnej kontroly
- uvoľňovanie vstupného materiálu do procesu výroby
- riadenie pohybu materiálu v informačnom systéme v súlade s fyzickými presunmi materiálu
- identifikácia zhodného i nezhodného materiálu
- vedenie evidencie a záznamov o kontrole
- práca na 3 zmeny

- 13. plat
- absenčný bonus
- prémie do 5%
- príspevok na dopravu
- náborový bonus
- školenia a rozvoj zamestnancov
- odmena za vernosť firme
- dni zdravia a vitamínové balíčky
- masáže, kultúrne podujatia, fitness centrá
- deň otvorených dverí, family day, Mikulášsky a vianočný večierok, vianočný darček a veľa iného

Svoje žiadosti môžete zasielať na adresu: TRW Automotive (Slovakia) s r. o., Trenčianska 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, alebo e-mailom: [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

K žiadosti prosím uveďte súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze, v opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- anglický jazyk - čítanie technickej dokumentacie
- technicka zručnosť, logické myslenie
- práca s meradlami a vykonávanie meraní
- znalosti elektriky a mechaniky
- štatistické metódy - základy
- tímová práca a komunikatívnosť
- práca s VZV, systematickosť a štruktúrovanosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 302726  Dátum zverejnenia: 19.7.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 Eur + pohyblivá zložka mzdy