Technik údržby

TRW Automotive (Slovakia) s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1000 / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za bezporuchový a bezpečný chod strojov a výrobných zariadení
- vykonáva údržbu strojných zariadení a opravu strojov
- poskytuje podporu pri zlepšovaní riešení elektronických a nástrojových porúch
- pohotovo vykonáva požiadavky na údržbu a opravy
- rieši výmeny častí a súčastí výrobných liniek
- set-up liniek
- vykonávanie TPM plánov
- vykonáva ostatné práce podľa pokynov nadriadeného

- stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť profesného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie

Svoje žiadosti môžete zasielať na adresu: TRW Automotive (Slovakia), s. r. o., Trenčianska ulica 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, alebo e-mailom: praca.info@zf.com
Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 032/32 36 201.

K žiadosti, prosím, pripojte súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze.

Ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

údržba
1

- prax v údržbe elektrických a mechanických zariadení
- odborná spôsobilosť na elektrické zariadenie - § 21 alebo § 22 alebo § 23
- zodpovedný prístup k práci
- odolnosť voči stresu

Nemecký koncern ZF po zlúčení s americkou spoločnosťou TRW je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel. Spoločnosť poskytuje jednu z najširších škál výrobkov pre autá, zamestnáva celosvetovo viac ako 134 000 zamestnancov v 230 výrobných závodoch v 40 krajinách sveta.

Výrobný závod v Novom Meste nad Váhom sa zameriava na výrobu motorov pre posilňovače riadenia ako aj celé systémy posilňovačov riadenia. V súčasnosti zamestnáva viac ako 750 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRW Automotive (Slovakia), s.r.o.
Trenčianska 2571/16
915 01 Nové Mesto nad Váhom
ID: 2421773   Dátum zverejnenia: 18.10.2016