Technik údržby / PLC

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za bezporuchový a bezpečný chod strojov a výrobných zariadení
- vykonáva údržbu strojných zariadení a opravu strojov
- poskytuje podporu pri zlepšovaní riešení elektronických a nástrojových porúch
- pohotovo vykonáva požiadavky na údržbu a opravy
- rieši výmeny častí a súčastí výrobných liniek
- set-up liniek
- vykonávanie TPM plánov
- vykonáva ostatné práce podľa pokynov nadriadeného

- stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti
- dobré pracovné podmienky
- možnosť profesného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie

Svoje žiadosti môžete zasielať na adresu: TRW Automotive (Slovakia), s. r. o., Trenčianska ulica 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, alebo e-mailom: [email protected]
Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. č. 032/32 36 204.

K žiadosti, prosím, pripojte súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba

Počet rokov praxe

2

- Prax v oblasti PLC
- prax v údržbe elektrických a mechanických zariadení
- odborná spôsobilosť na elektrické zariadenie - § 21 alebo § 22 alebo § 23
- zodpovedný prístup k práci, pracovitosť
- odolnosť voči stresu
- ochota pracovať na zmeny (3 prípadne 4 zmeny)

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2004939  Dátum zverejnenia: 14.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou