Inžinier kvality pre zákazníka - so znalosťou FJ

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažovanie, vedenie a organizovanie prierezových tímov s cieľom uspokojiť zákazníka a dosiahnuť požiadavky na kvalitu podľa očakávaní zákazníka
- efektívna komunikácia so zákazníkmi
- riadenie nezhodných materiálov vrátených zákazníkom, zistených na výstupnej kontrole a podozrivých výrobkov na ceste k zákazníkovi alebo u zákazníka
- interné auditovanie SMK
- systematické znižovanie odpadu a nepodarkov u zákazníka, zabezpečenie analýzy a odstránenie nezhôd v procese výroby a s ňou súvisiacich procesoch na základe spätnej väzby od zákazníka
- príprava PPAP dokumentácie a podkladov pre zmenové konanie
- komunikácia požiadaviek od zákazníka v rámci firmy a koordinácia zabezpečenia podkladov pre spracovanie dokumentácie
- zabezpečenie tvorby a aktualizácie kontrolných predpisov pre výrobný proces so zameraním na efektívne a účinné zabezpečenie kvality výstupov v súčinnosti s inžinierom kvality procesu, práca s kontrolným plánom a PFMEA
- sledovanie, evidencia a posudzovanie vrátených výrobkov, analýza a spracovanie 8D reportov
- kontrola faktúr a reklamačných protokolov, spracovanie oficiálnych odpovedí pre zákazníka
- zabezpečenie analýz výrobkov vrátených z trhu

- dobré pracovné podmienky
- možnosť profesného rastu
- dobré platové ohodnotenie

Svoje žiadosti môžete posielať na adresu: TRW Automotive (Slovakia) s r.o., Trenčianska 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, alebo emailom: [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor.

K žiadosti prosím uveďte súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze, v opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky:
- prax na pozícii Inžiniera kvality v automobilovom priemysle / zákaznícka kvalita
- 8D metodika
- zmenové a projektové riadenie
- samostatnosť, komunikatívnosť, diplomatické vystupovanie
- rokovacie a organizačné schopnosti
- dodržiavanie termínov
- logické myslenie
- flexibilita, rýchla reakcia

výhodou :
- interný auditor
- 6Sigma
- Minitab
- IMDS, APQP, PPAP
- ISO / TS 16949
- SPC / štatistické metódy
- FMEA, kontrolný plán
- minimálne základy metrológie
- čítanie technickej dokumentácie

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1996295  Dátum zverejnenia: 29.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - podľa skúseností kandidáta