Inžinier metrológie

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
September 2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba meracích postupov mechanických parametrov výrobkov na základe kontrolných plánov
- Návrh technického zadania neštandardných, jednoúčelových meracích zariadení, zabezpečenie ich výroby, validácie a aplikácie

- dobré pracovné podmienky
- možnosť profesného rastu
- dobré platové ohodnotenie

Svoje žiadosti môžete zasielať na adresu: TRW Automotive (Slovakia) s r. o., Trenčianska 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, alebo e-mailom: [email protected]

Ďakujeme všetkým kandidátom za záujem o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na pracovný pohovor. Pohovory budeme organizovať po 20.8.2014.

K žiadosti prosím uveďte súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze, v opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky:
- prax na pozícii Inžiniera metrológie 3-5 rokov
- MSA, SPC
- čítanie technickej dokumentácie
- znalosť konštrukcie meradiel a meracích prípravkov
- schopnosť pripraviť technické zadanie na výrobu prípravkov
- základy konštrukcií
- FMEA, kontrolný plán

- samostatnosť
- systematický prístup k práci
- doržiavanie termínov
- logické myslenie
- flexibilita, rýchla reakcia

výhoda:
- interný auditor
- 6Sigma
- Minitab
- ISO / TS 16949

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1770366  Dátum zverejnenia: 14.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou