Inžinier kvality

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Bytča
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Podieľa sa na vypracovávaní dokumentácie kvality na výrobných projektoch
•Tvorí plán kontroly (plánovanie kvality) podľa požiadaniek zákazníka, spolupracuje so zákazníkom (projektový tím), podieľa sa na tvorbe FMEA, na tvorbe plánu testov v predvýrobnej a výrobnej fáze projektu. Zodpovedá za plnenie zákazníckych požiadaniek v časovom pláne (APQP, GDPIM)
•Zodpovedá za audit technologických procesov, optimalizácie výrobného procesu
•Rieši problémy a sťažnosti zo strany zákazníka (8D reporty), rieši dodávateľské reklamácie
•Analyzuje a rieši problémy v rámci výrobného procesu (spôsobilosť procesu, monitorovanie a analýza (Ppk, Cpk), monitorovanie a analýza chýb vo výrobe za účelom zlepšovania procesov
•Školí kontrolórov kvality a operátorov najmä na základe zákazníckych požiadaviek (vizualizácia chýb)

Ponúkame prácu v zahraničnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby, aktívne používanie cudzieho jazyka.

K životopisu prosíme doplniť súhlas so spracovaním osobných údajov a motivačný list. Všetkým záujemcom ďakujeme za zaslanie materiálov, kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažérstvo kvality, technická oblasť

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kanadidát má skúsenosti z oblasti kvality - ideálne montáž, je orientovaný na vyriešenie vecí, reaguje proaktívne, vie komunikovať s rôznymi typmi ľudí, pozná a vie pracovať s nástrojmi kvality.
Projektový manažment, skúsenosti v automobilovom priemysle, znalosť 8D reportov, FMEA, APQP, kvalifikácia interného audítora sú výhodou.

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1613514  Dátum zverejnenia: 28.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou