Ponuka pre absolventov na oddelení inžinieringu!

ZF Active Safety Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na základe výborných skúseností z minulého roku opäť otvárame program pre absolventov technických škôl- TALENT POOL.
Hľadáme šikovných mladých ľudí, ktorí majú záujem o prácu na oddelení inžinieringu v rámci spoločnosti pôsobiacej v automobilovom priemysle. Ak práve končíte štúdium technického alebo ekonomického odboru vysokej školy alebo priemyselné inžinierstvo, dokážete komunikovať v anglickom jazyku a máte chuť učiť sa nové veci, neváhajte a kontaktujte nás!

Táto pozícia sa otvára v rámci nášho programu Talent Pool na dobu určitú (6 mesiacov). Počas týchto 6 mesiacov budete pracovať na pridelenom projekte vo vašom odbore pod vedením tútora. Po úspešnom uzavretí projektu a overení Vašich kvalít, šikovnosti a iniciatívy, bude nasledovať ponuka na konkrétnu pracovnú pozíciu na trvalý pracovný pomer.

Ponúkame možnosť získať cenné pracovné skúsenosti a odbornú kvalifikáciu v oblasti inžinieringu v silnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou vzdelávania a ďalšieho rozvoja.

Svoje žiadosti môžete zasielať na adresu: TRW Automotive (Slovakia) spol. s r. o., Trenčianska 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, alebo emailom : [email protected]. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 032/32 36 201.
K žiadosti prosím pripojte súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze. V opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.
Tešíme sa vaše životopisy!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

humanitné,technické,ekonomické,strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- Technické myslenie
- Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
- Chuť učiť sa nové veci
- Motivácia
- Vlastná iniciatíva

Spoločnosť ZF Active Safety Slovakia s.r.o. patrí do skupiny ZF, jedného z popredných svetových dodávateľov technológie a inovácií pre automobilový priemysel.
Závod v Novom Meste nad Váhom sa zaoberá montážou posilňovačov riadenia, ktoré distribuuje medzi popredné automobilky pôsobiace na Slovensku aj v zahraničí. V súčasnosti zamestnáva približne 350 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1246431  Dátum zverejnenia: 15.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou