Projektový nákupca

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1384, 014 01 Bytča, okres Bytča
Termín nástupu
február 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečuje nákup materiálu a služieb pre nové projekty
rieši a zabezpečuje oblasť nákupu v projektovom tíme, koordinuje jednotlivé požiadavky
zabezpečuje administráciu spojenú s procesom nákupu v súlade s internými pravidlami spoločnosti
zodpovedá za úspory v oblasti nákupu
je členom medzinárodného tímu nákupcov
zadáva informácie do jednotlivých systémov podľa pravidiel spoločnosti

práca v rastúcej automotive spoločnosti, aktívne využívanie cudzieho jazyka

K životopisu prosím pripojiť motivačný list. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákupca

Počet rokov praxe

2

flexibilita, tvorivosť, prispôsobivosť, rozvinuté komunikačné a interpersonálne zručnosti, vysoká motivácia
výhodou prax v oblasti automotive, znalosť druhého cudzieho jazyka a projektového riadenia

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1168776  Dátum zverejnenia: 9.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou