Technológ vstrekolisovania plastov

ITW Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1384, 014 01 Bytča, okres Bytča
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pripravuje technologický postup a parametre výroby lisovania výrobkov
rieši nedostatky v procese lisovania plastových komponentov
podieľa sa na zlepšovaní procesu vstrekolisovania
programuje roboty
spolupracuje s nástrojármi pri riešení technických nedostatkov foriem
spracováva potrebnú dokumentáciu
spolupracuje pri zavádzaní nových výrobkov

práca v rastúcej spoločnosti, ktorá je významným dodávateľom do automobilového priemyslu, pružná pracovná doba

Ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie materiálov, z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov spĺňajúcich stanovené kritéria.
K životopisu prosím pripojiť motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na relevantnej pozícii

Počet rokov praxe

2

hľadáme dynamického človeka orientovaného na riešenie situácie
výhodou je prax v oblasti automotive
prax pri vstrekolisovaní je podmienkou

Sme súčasťou nadnárodnej korporácie ITW (Illinois Tools Works Inc.), ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť ich spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie ITW nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
V r. 2007 bola založená spoločnosť ITW Automotive (Slovakia) s.r.o., ktorá v r. 2016 bola transferovaná do spoločnosti ITW. Našim výrobným programom sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré dodávame renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1163836  Dátum zverejnenia: 15.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou