Regionálny manažér, Poradca - Rozbehni svoju kariéru na lukratívnom trhu!

TrustWorthy Investment SK a.s.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TrustWorthy Investment SK a.s. je členom medzinárodného holdingu. Sme jednou z najvýznamnejších inštitúcií na trhu s drahými kovmi, mincami, medailami a diamantami. Poskytujeme komplexné služby, vzdelávanie a poradenstvo. Vďaka výbornému know-how a skúsenostiam dosahujeme konkurencie schopnosti portfólia svojich produktov.
Ponúkame možnosť byť na začiatku, pri zavádzaní produktov s vysokým dopytom na trh.
Pripojte sa k nám, radi Vás privítame v našom obchodnom tíme!
Hľadáme regionálneho manažéra na vedenie a budovanie tímu obchodníkov. Ponúkame aj pozície odborných poradcov.

Ponúkame
Zázemie silnej medzinárodnej skupiny
Práca v profesionálnom tíme a priestor pre sebarealizáciu
Platové ohodnotenie podľa skúseností a pracovných výsledkov
Možnosť ďalšieho manažérskeho vzdelávania a odborných školení
Poskytovanie servisu klientom a proaktívny prístup pre zisťovanie ďalších potrieb klienta
Vyhľadávanie nových akvizičných príležitostí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a poradenstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme
SŠ s maturitou
Skúsenosti s vedením a budovaním tímu výhodou.
Skúsenosti s predajom (oblasť financíí výhodou)
Znalosť AJ výhodou
Organizačné, komunikačné a predajné schopnosti
Orientácia na výsledok, proklientský prístup, tímová spolupráca, flexibilita, zodpovednosť
Znalosť práce s MS Office
Záujem o finančné trhy a investičné nástroje
Schopnosť komunikovať s rôznym typom ľudí, schopnosť meniť komunikačný štýl podľa klienta
Reprezentatívne vystupovanie, kultivovaný prejav
Dobré prezentačné schopnosti
Pozitívne ladenú energickú osobnosť
Schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam
Samostatnosť, zodpovednosť, dôveryhodnosť

TrustWorthy Investment SK a.s. je členom medzinárodného holdingu. Sme jednou z najvýznamnejších inštitúcií na trhu s drahými kovmi, mincami, medailami a diamantami. Poskytujeme komplexné služby, vzdelávanie a poradenstvo. Vďaka výbornému know-how a skúsenostiam dosahujeme konkurencieschopnosti portfólia svojich produktov.
ID: 1845743  Dátum zverejnenia: 29.5.2015