Social media manager

Trust Solutions s. r. o.

Miesto práce
Obchodná 3, 811 06 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zdieľanie pripravených materiálov k eventom na sociálnych sietiach – facebook, twitter, linked in, instagram...
- Prieskum na sociálnych sietiach – čítatnosť, návštevnosť...
- Update na webpageoch (práca s wordpress), pripravných materiálov
- Príprava newslettrov s informáciami o pripravovaných eventoch, save the date of the event newsletters
- Clients care – zabezpečovanie, aby klienti obdržali potrebné informácie pred, počas a po evente
- Komunikácia s média partnermi – shareovanie informácií a pripravených materiálov, ktoré majú byť zverejnené
- Administratívna podpora tímu
- Vyhľadávanie a spracovanie informácií
- príprava pre on-line rozhovory so speakrami a následné publikovanie

- zdroje potencionálnych ďalších klientov
- práca na zaujímavých aktuálnych projektoch
- možnosť profesionálneho rastu a osobného rozvoja
- potencionálne odmeny v závislosti od pracovného nasadenia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výskum a vývoj

Vytvorili sme platformu pre inovačný ekosystém na Slovensku s ambíciou hľadať distribučné kanály a príležitosti pre digitálny export slovenských inovátorov. Posilňujeme PR povedomie o inováciách do širšieho spektra ekonomiky. Vytvárame príležitosť pre bilaterálne rokovania, synergie a networking všetkých zainteresovaných strán od zástupcov štátu, cez podnikateľov, inovátorov, univerzít, vedcov a v posledných rokoch tak často spomínaných startupových spoločnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
WordPress - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kreatívna a komunikatívna osobnosť
- organizačné schopnosti, time management
- flexibilita, schopnosť zvládať stres
- entuziazmus do práce, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
- tímový hráč
- znalosť mediálneho trhu výhodou

Sme coworkingové centrum, ktoré ponúka príjemné kancelárske priestory v centre mesta. Inšpiratívne miesto na prácu, cielený networking, nové kontakty, vzdelávacie workshopy a možnosť stať sa dodávateľom vašich služieb pre celú mestskú štvrť Obchodná ulica a okolie. Jedine u nás v Smart city HUBE Vám ponúkame príležitosť prepojenia na objednávky služieb obchodných prevádzok v zóne Obchodná ulica a okolie. http://www.obchodnaulicaaokolie.sk/smartcityhub/
ID: 3166792  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou