Koordinátor / projektový manažér

Trust Solutions s. r. o.

Miesto práce
Vysoká 26, 811 06, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia „zástupca“ so Starým Mestom, Magistrátom, mestskými časťami
- koordinácia napĺňania cieľov
- koordinácia celého projektu
- vnútorná komunikácia s členmi teamu, oboznamovanie o aktivitách, napĺňaní cieľov
- komunikácia s partnermi, členmi platformy
- organizácia, sumarizácia stretnutí, zápis, agenda

- možnosť profesionálneho rastu a osobného rozvoja (učiť sa stále niečo nového od ostatných v teame)
- potenciálne odmeny
- zaujímavý typ práce
- práca v občianskom združení
- nástupný plat a podmienky na základe aktuálnych skúseností a schopnosti rýchlo sa začleniť do teamu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme:
- dynamického spolupracovníka so záujmom o ďašie vzdelávanie,
- profesionálne vystupovanie,
- flexibilita
- cieľavedomosť,
- zodpovednosť,
- kolegialita,
- odolnosť voči stresu,
- vysoké pracovné nasadenie

Sme coworkingové centrum, ktoré ponúka príjemné kancelárske priestory v centre mesta. Inšpiratívne miesto na prácu, cielený networking, nové kontakty, vzdelávacie workshopy a možnosť stať sa dodávateľom vašich služieb pre celú mestskú štvrť Obchodná ulica a okolie. Jedine u nás v Smart city HUBE Vám ponúkame príležitosť prepojenia na objednávky služieb obchodných prevádzok v zóne Obchodná ulica a okolie. http://www.obchodnaulicaaokolie.sk/smartcityhub/
ID: 2237701  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou