Kuchár/kuchárka

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac1300 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kuchára/kuchárku, pre ktorého je varenie koníčkom do nekomerčného zariadenia. Ide o prípravu jedál pre menšie skupiny ľudí a na občasné akcie, ktoré organizujeme. Varia sa obedy, večere pre 4-6 osôb a príležitostné menšie akcie, oslavy max.20 osôb. Práca nie je každý deň. Zodpovednosťou kuchára je zostavenie menu, nákup surovín, príprava jedál a údržba čistoty zariadenia.

  • práca v nových, kompletene zariadených a vybavených priestoroch
  • možnosť využiť vlastnú kreativitu a talent
  • časová felxibilita

Svoj životopis posielajte na: [email protected]. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • časová flexibilita
  • samostatnosť
  • varenie je pre teba koníček a nie práca
  • príjemné vystupovanie
  • hygienické minimum

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 3157624  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac1300 €/mesiac