Junior Tester

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1100-1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Testovanie produktov
  • Príprava testovacích prípadov (manuálne testy, web testy)
  • Komunikácia s analytikom
  • Komunikácia s realizačným tímom
  • Zodpovednosť za výslednú kvalitu produktu

  • 13. plat
  • Práca v stabilnej spoločnosti
  • Podpora vzdelávania (možnosť certifikácie v danej oblasti) a osobného rozvoja
  • Spoločnosť je Silver Microsoft Certified Partner
  • Prístup k najnovším technológiám
  • Pravidelné teambuildingové aktivity
  • Možnosť presadiť osobnú iniciatívu

Svoj životopis posielajte na: [email protected] Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.
Spoločnosť Trust Pay, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s informáciami o spracúvaní Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Základy

  • Zmysel pre detail
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Skúsenosti s Microsoft Test Professional výhodou
  • Anglický jazyk- pasívne (schopnosť čítať a písať technickú dokumentáciu)

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 2269418  Dátum zverejnenia: 30.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100-1200 Eur