Vedúci finančného oddelenia

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Za Kasárňou 1, 831 03 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie 3-8 podriadených pracovníkov
• Analýza a riadenie finančných procesov platobnej inštitúcie
• Analyzovanie finančnej situácie spoločnosti.
• Plánovanie, riadenie a sledovanie cash flow
• Zabezpečovanie settlment pre klientov
• Spracovanie poplatkov
• Pripravovanie a spracovávanie finančných a obchodno-finančných výkazov spoločnosti
• Komunikovanie s finančnými inštitúciami, kartovými schémami a regulátormi
• Reportovanie výsledkov predstavenstvu
• Reportovanie pre NBS

• Práca v stabilnej spoločnosti
• Podpora vzdelávania a osobného rozvoja
• Pravidelné teambuildingové aktivity

Svoj životopis spolu s motivačným listom posielajte na: [email protected]. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Analytické myslenie
• Organizačné a komunikačné schopnosti
• Schopnosť prispôsobovať sa rýchlo meniacim podmienkam
• Znalosť financií, účtovníctva a medzinárodných účtovných štandardov
• Písomná a ústna komunikácia v anglickom jazyku (ďalšie jazyky vítané)
• Zvládanie stresu
• Zodpovedný prístup k práci
• Prax minimálne 5 rokov oblasti financií alebo v obdobných oblastiach ( účtovníctvo, controlling, audit a pod. )
• Vzdelanie zodpovedajúce pozícii

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 1972265  Dátum zverejnenia: 29.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou