Vrátnik / Informátor

Trust Pay, a.s.

Miesto práce
Koceľova 9, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
640 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola a evidencia osôb vstupujúcich do budovy
  • Podávanie základných informácií návštevám (navigovanie návštev)
  • Vydávanie vstupných kariet
  • Sledovanie objektu pomocou kamerového systému
  • Zabezpečenie dodržiavania prevádzkového poriadku v budove a priľahlom areály

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Príjemné a ústretové vystupovanie
  • Odolnosť voči stresu
  • Práca v nepretržitom režime vrátane víkendov a sviatkov
  • Ochota pracovať na smeny
  • Schopnosť práce v noci (schválená praktickým lekárom).
  • Čistý register trestov

TrustPay, a.s. je dlhodobo prosperujúca platobná inštitúcia s približne 100 zamestnancami, s celosvetovou klientelou a trvalým finančným rastom. Zameriava sa na poskytovanie inovatívnych platobných služieb pre online firmy s domácim aj celosvetovým dosahom vo viac ako 40 krajinách sveta, neustále sa vyvíja a rozširuje svoje služby, pričom využíva najmodernejšie finančné technológie.

Viac infomácií je možné získať na https://www.trustpay.sk/o-nas/, prípadne https://finstat.sk/36865800

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Pénzesová
E-mail: poslať životopis
ID: 1898157  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 640 EUR/mesiac