Servisný technik laserových zariadení

TRUMPF SLOVAKIA s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovenská republika
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Január 2013
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Inštalácie, opravy, údržba, poradenstvo a servis laserových zariadení u užívateľov vrámci Slovenska.
Iné výhody
Práca v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej firme, podpora rozvoja a vzdelávania v danej oblasti, mladý kolektív, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor:
elektrotechnické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne alebo Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Windows - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
3 roky

Počet rokov praxe:
6
Prax v servisnej činnosti v odbore elektrotechniky, vyhláška č. 508/2009 Z. z. podmienkou, skúsenosti so servisom mechanických, pneumatických a hydraulických komponentov, čítanie elektrických, pneumatických a hydraulických schém, skúsenosti s laserovou technikou výhodou.Ochota cestovať.

Spoločnosť TRUMPF sa radí so svojím ročným obratom 2,3 miliardy EUR a s viac ako 10 000 pracovníkmi k celosvetovo vedúcim firmám v oblasti výroby obrábacích strojov.
Holding zastrešuje tri obchodné oblasti – obrábacie stroje/prístroje; laserovú techniku/elektroniku a medicínsku techniku. Hlavným zameraním obrábacích strojov je flexibilné opracovanie plechu vysekávaním a tvárnením, laserovým rezaním, zváraním a ohýbaním. V oblasti priemyselného lasera a laserových systémov je firma TRUMPF so svojím sídlom v Ditzingene, blízko Stuttgartu, svetovým lídrom.
S viac ako 60-timi dcérskymi spoločnosťami a pobočkami je spoločnosť zastúpená v Európe, v severnej a južnej Amerike ako aj v Ázii.
Na Slovensku pôsobí dcérska spoločnosť TRUMPF Slovakia, s.r.o. od roku 2000.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Strojársky priemysel
Najneskôr do 19. 10. 2012 môžu uchádzači zasielať svoje CV v slovenskom a nemeckom /alebo anglickom/ jazyku. Výberové konanie sa uskutoční 15. 11.2012 v sídle spoločnosti v Košiciach.
Rozvojová 2 Zobraziť na mape
040 11 Košice
ID: 1270102   Dátum zverejnenia: 19.9.2012
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke