Vodič MKD

Trucksped Slovakia s.r.o.

Bernolakova 387, 06544 Plaveč, Nemecko, Veľká Británia, Taliansko, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VODIČ MKD Prijmem vodiča MKD do TPP PRÁCA 4-5 tyždnove na turnusy.Začiname v Prešove končime v Prešove. Jazdíme v rámci celej EU. Pozadovane vodicske opravnenie C+E, PSYCHOTESTY, KARTA VODICA, ZDRAVOTNA PREHLIADKA. PRAX minimalne 1 rok . Blizsie informacie osobne na pracovnom pohovore.Plat od 1250e do1600e v čistom pravidelne vyplacany na mesačnej baze

pravidelný mesačný plat plus diéty, dovolenky, akcie a spoločné posedenia,slušné jednanie, u nás vodič nie je číslo ale meno

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť je 21 rokov na trhu to samo píše svoju charakteristiku

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2138664  Dátum zverejnenia: 12.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1600 EUR/mesiac