Odborný poradca a predajca krmív pre hospodárske zvieratá - severné/východné Slovensko

Trouw Nutrition Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
1 800 EUR/mesiacštvrťročné odmeny závislé na výsledkoch, koncoročná odmena,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša práca
• Odborné poradenstvo v oblasti výživy hospodárskych zvierat
• Stanovovanie kŕmnych dávok a receptúr, vyhodnocovanie potrieb zákazníkov
• Formulovanie premixových riešení na mieru klientom
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, oslovovanie nových
• Rozširovanie produktového portfólia u zákazníkov
• Sledovanie trendov a nového vývoja v oblasti výživy prežúvavcov
• Podpora interného predajného tímu

Hodíte sa k nám, ak
• Máte vysokoškolské vzdelanie v oblasti poľnohospodárstva alebo primerané skúsenosti v tejto oblasti
• Máte dobrý obchodný prehľad a skúsenosti na podobnej pozícii
• Ste zameraný na viditeľné výsledky
• Poznáte región
• Ste aktívny vodič, pretože budete denne jazdiť k zákazníkom
• AJ je výhodou, nie podmienkou
• Máte a vysoký zmysel pre zodpovednosť
• Ste ochotný neustále se učiť

Čo ponúkame
• Pružnú pracovnú dobu
• Fixná mzda (v závislosti na skúsenostiach) + vysoké odmeny závislé na výsledkoch + koncoročné odmeny
• Služobné auto aj na súkromné účely
• Notebook, mobilný telefón
• Príspevok na dôchodkové alebo životné poistenie
• Zvýhodnené ceny na firemné produkty
• Príspevok na jazykové vzdelávanie
• Odmeny pri pracovných výročiach a odporúčaní nových kolegov
• Firemné súťaže, podujatia, teambuildingy
• Práca pre spoločnosť Nutreco znamená fantastickú pozíciu v medzinárodnom pracovnom prostredí s mnohými možnosťami rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Nutreco je svetový líder v oblasti výživy zvierat a rýb. Kvalita, inovácia a udržateľnosť sú nosné princípy, vložené do kultúry spoločnosti Nutreco od výskumu a nákupu kŕmnych surovín a doplnkových látok, až po konečné produkty a služby pre poľnohospodárstvo. Nutreco tvoria dve globálne značky, spoločnosť Skretting (výživa rýb) a spoločnosť Trouw Nutrition (výživa zvierat), ktoré majú výrobné podniky alebo zastúpenie vo viac ako 90 – tich krajinách sveta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Čakurdová
E-mail: poslať životopis
ID: 4832014  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac