Pekár / Pekárka v Chlieb Náš Trenčín

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Námestie sv. Anny, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Apríl/Máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je pečenie tvojou vášňou?
Chceš piecť ten najvoňavejší chlebík z poctivých surovín?
Bol/a by si rád/a, keby ti tvoja profesia prinášala radosť z dobre vykonanej práce?
Pridaj sa k nám.

Keďže bez poctivého chleba by to nebolo ono, rozhodli sme sa pripraviť pekáreň Chlieb Náš v Trenčíne. Hľadáme ľudí na pozíciu pekár/pekárka. Staň sa súčasťou tímu, v ktorom si zakladáme na poctivej pekárenskej práci, ktorú je vidieť. Peč s nami chlieb s chrumkavou kôrkou, živým kváskom a vláčnym srdcom. Pretože reči sa hovoria, no chlieb sa je.

A čo od teba očakávame?
- gastronómia je tvoja záľuba, máš vzťah ku kvalitnému jedlu a k pečeniu produktov z kvásku
- skúsenosti v odbore a náš garant a šéfpekár ťa dôkladne zaškolí
- chuť vzdelávať, prispievať k návratu poctivého pečenia a kvalitných služieb v gastronómii
- nechýba ti optimizmus a príjemné vystupovanie
- platný zdravotný preukaz na prácu s potravinami (získaš jednoducho u obvodného lekára)

Čo bude tvojou úlohou?
- výroba - príprava cesta, práca s kváskom, pečenie
- predaj a evidencia výdaja produktov zákazníkom a našim ostatným prevádzkam
- sanitácia zariadení, nástrojov a priestorov
- dodržiavanie procesov a postupov, platných pre danú pozíciu
- pracovná doba aj v noci: 03.00 - 12.00

Pozri si nás na https://trnka.sk/chlieb-nas/

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pekár/ka

Prax na pozícii/v oblasti

pekár/ka

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme Trnka, rodinná firma, ktorá sa venuje chutnému jedlu a dobrému pitiu už viac ako 10 rokov. Vrátili sme sa naspäť ku koreňom, do rodnej Trnavy. Našou prvou prevádzkou bol Thalmeiner, známy svojim poctivým prístupom ku kaviarenskému remeslu. Okrem mestskej kaviarne patrí do našej skupiny aj beer & bistro Akademia na Nádvorí alebo remeselná pekáreň Chlieb Náš v Trnave a Bratislave.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4741132  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac