Barista

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Staré Grunty, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu novootváranú prevádzku hľadáme talentovaného baristu. Barista bude komplexne zodpovedný za prípravu kávy, mletie, starostlivosť o stroj a prezentáciu.

Náplňou Tvojej práce bude:
- príprava špičkového espressa
- ovládanie latte art techniky
- ovládanie alternatívných metód prípravy kávy
- rozsiahle znalosti o káve
- prípravné práce za barom, asistencia pri raňajkách

Príjemný kolektív, možnosti kreatívneho vyžitia, špičkové vybavenie kaviarne, kompetitívne finančné ohodnotenie, zamestnanecké odmeny.

Zašlite nám prosím váš životopis a referencie. Do hlavičky emailu uveďte o akú pozíciu sa uchádzate. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ideálne hľadáme človeka so skúsenosťami, ale radi sa stretneme aj s ľuďmi, ktorí majú pre kávu nadšenie, sú šikovní a majú chuť sa veľa učiť. Hľadáme človeka, pre ktorého je káva vášeň, koníček a najdôležitejsí rituál dňa. U nás sa stane tvoj sen skutočnosťou, ponúkame prácu s najkvalitnejšími zariadeniami na prípravu kávy (kávovar Mirage - Kees van der Westen, mlynce - Mahlkönig, Hario príslušenstvo na alternatívne spôsoby prípravy kávy, atď.).

Na trhu pôsobíme 5 rokov. Naša kaviareň THALMEINER sa počas tohto času stala legendou a konzistentne je radená medzi slovenskú špičku. V TRNKA Gastronomy však v súčasnosti pripravujeme niekoľko ďalších konceptov v Trnave i v Bratislave.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Záhradnícka 60
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Repková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820171   Dátum zverejnenia: 21.11.2016