Hlavný kuchár

TRNKA Gastronomy, spol. s r. o.

Miesto práce
Staré Grunty, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uchvátila Ťa Etnická kuchyňa, jej história rozmanitosť a pestrosť ingrediencií? Pre našu novootváranú prevádzku hľadáme talentovaného kuchára!

Náplňou Tvojej práce bude:
- príprava jedál podľa denného menu
- zabezpečenie kvality pripravovaných pokrmov
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál
- zodpovednosť za skladové zásoby základných surovín
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzok

Príjemný kolektív, možnosti kreatívneho vyžitia, špičkové zariadenie kuchyne, zamestnanecké odmeny.

Zašlite nám prosím váš životopis, referencie a pár slovami opíšte, čo máte na etnickej kuchyni najradšej. Do hlavičky emailu uveďte o akú pozíciu sa uchádzate. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Prax v obore kuchára minimálne 2 roky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ideálne hľadáme človeka so skúsenosťami s etnickou kuchyňou, ale radi sa stretneme aj s ľuďmi, ktorí majú pre takúto kuchyňu nadšenie, sú šikovní a majú chuť sa neustále vzdelávať.

Na trhu pôsobíme 5 rokov. Naša kaviareň THALMEINER sa počas tohto času stala legendou a konzistentne je radená medzi slovenskú špičku. V TRNKA Gastronomy však v súčasnosti pripravujeme niekoľko ďalších konceptov v Trnave i v Bratislave.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Záhradnícka 60
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Repková
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820085   Dátum zverejnenia: 21.11.2016