Ekonóm/ekonómka, finančný manažér/manažérka

Trnavská arcidiecézna charita

Miesto práce
Hlavná 43, Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacMožnosť navýšenia v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedie ekonomický chod celej organizácie
- Vypracováva finančné plány, rozpočty a rozbory a iniciatívne navrhuje opatrenia na riešenie finančnej situácie
- Pripravuje rozpočet TADCH a sleduje jeho plnenie
- Splupracuje pri tvorbe projektov a vypracováva k ním finančné podklady, prehľady a analýzy
- Sleduje čerpanie jednotlivých položiek rozpočtov projektov a v prípade potreby navrhuje zmeny a presuny v rámci rozpočtových položiek
- V súčinnosti s vedením a projektovými manažérmi posudzuje a kontroluje oprávnenosť plánovaných aj zrealizovaných výdavkov v súlade so stanovenými finančnými pravidlami projektov, dotácií a grantov
- V súčinnosti s manažérmi projektov zabezpečuje agendu verejného obstarávania
- Aktívne spolupracuje s externou účtovnou firmou pri predaudite, audite a účtovnej závierke organizácie
- riadi bezhotovostný platobný styk
- pracuje s hotovosťou
- Riadi tím sekretariátu organizácie

- práca v zmysluplnej organizácii
- dohoda o pracovnej dobe
- pravidelné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OMEGA - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v ekonomickej oblasti, finančného plánovania a tvorby rozpočtov. Skúsenosti v oblasti zúčtovani

Počet rokov praxe

5

Hľadáme organizačne zdatnú, pozitívne naladenú osobu zo zmyslom pre poriadok a zodpovednosť. Veľmi dôležitá je pre nás vaša bezúhonnosť, spoľahlivosť a stotožnenie sa s poslaním našej organizácie.

Trnavská arcidiecézna charita je verejná právnická osoba, odvodzujúca právnu subjektivitu od Rímskokatolíckej cirkvi Trnavskej arcidiecézy. Na území arcidiecézy poskytuje sociálne služby skupinám, komunitám a jednotlivcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Pažítková
Tel.: +421948367081
E-mail: poslať životopis
ID: 4807883  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac