Opatrovateľka

Trnavská arcidiecézna charita

Miesto práce
Ľudovíta Pavetitša, Cífer
Termín nástupu
ASAP
860 - 1 300 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od preukázanej praxe a ku mzde sú vyplácané príplatky za nočné zmeny, víkendy, sviatky. Možnosť úhrady opatrovateľského kurzu zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie opatrovateľskej služby podľa zákona č. 448/2008 Z.z. v zariadení pre seniorov Dom pokojnej staroby Cífer.

Práca v stabilnej organizácii pri zmysluplnej činnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotník - ošetrovateľské a opatrovateľské práce× Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovateľka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Trnavská arcidiecézna charita je verejná právnická osoba, odvodzujúca právnu subjektivitu od Rímskokatolíckej cirkvi Trnavskej arcidiecézy. Na území arcidiecézy poskytuje sociálne služby skupinám, komunitám a jednotlivcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Soňa Sedláková
Tel.: +421911782134
E-mail: poslať životopis
ID: 4743009  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac