Obchodný zástupca

Triumf professional tools s.r.o.

Miesto práce
036 01 Martin, Kollárova 88, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 2000 EUR/mesiac, percentuálny podiel na tržbe strediska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj špeciálneho náradia pre opravu automobilov do autoservisov
- prezentácia súčasného sortimentu a noviniek
- udržiavanie a posilňovanie pozitívneho vzťahu so stálymi zákazníkmi
- vyhľadávanie nových zákazníkov v rámci prideleného regiónu
- vedenie obchodného rokovania, zabezpečenie technického poradenstva pre zákazníkov

služobné vozidlo, notebook s pripojením na internet, mobil, flexibilná pracovná doba

Na základe profesijného životopisu a motivačného listu budú uchádzači pozvaní na osobný pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, automechanik

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
OpenOffice.org Calc - pokročilý
OpenOffice.org Writer - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť problematiky servisovania automobilov, výhodou kandidáta sú dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, organizačné schopnosti, aktívny prístup, samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť Triumf professional tools s.r.o. je obchodná spoločnosť pôsobiaca na celom Slovensku, ktorá sa zaoberá predajom profesionálneho ručného náradia a zariadení pre autoservisy a priemysel. Výroba vlastného sériovo vyrábaného ručného náradia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kollárova 88
036 01 Martin

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1193537   Dátum zverejnenia: 1.12.2016