Mechanik - nastavovač strojov

Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa, okres Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie parametrov vstrekolisu /Engel, KraussMaffei, Demag, Battenfeld/ ich sledovanie a optimalizáciu podľa výrobných potrieb.Výmena foriem na stroji a ich základná údržba.
V spolupráci s kolegami minimalizovať prestoje výrobných zariadení.

Informácie o výberovom konaní

Vhodné aj pre absolventov, firma ponúka možnosť zaškolenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel-výhoda-nie podmienka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca vhodná iba pre mužov. Nutná manuálna zručnosť a flexibilita.
Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o. je nadnárodná priemyselná spoločnosť s vyše 27-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania plastov a dodávame diely najväčším európskym automobilovým výrobcom ako BMW, VOLVO, STELANTIS, JLR, HYUNDAI, KIA a ďalší. Našim zamestnancom ponúkame silné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 4600 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3039487  Dátum zverejnenia: 2.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou podľa skúsenosti