Technológ v automobilom priemysle

Tristone Flowtech Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nová Baňa, okres Žarnovica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia skúšania procesu (vstrekovanie, montáž, zváranie , ...) nových nástrojov
- Realizácia skúšania procesu (vstrekovanie, montáž, zváranie , ...) s cieľom potvrdzovať zdroje produktivity.
- Stanovovať parametre strojov (vstrekovanie, zváranie) a programy robotov.
- Vypracovávať správy o skúškach a navrhovať zlepšujúce opatrenia.

budú ponúknuté až jednotlivým uchádzačom

Informácie o výberovom konaní

Odpovedať budeme iba vybraním uchádzačom.
Uchádzač musí mať skúsenosti s plastami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Tristone Flowtech Slovakia, s.r.o. je nadnárodná priemyselná spoločnosť s vyše 27-ročnou históriou a bohatými skúsenosťami v oblasti automobilovej výroby. Primárne sa zaoberáme výrobou plastových výliskov technológiou vstrekovania plastov a dodávame diely najväčším európskym automobilovým výrobcom ako BMW, VOLVO, STELANTIS, JLR, HYUNDAI, KIA a ďalší. Našim zamestnancom ponúkame silné zázemie úspešnej nadnárodnej spoločnosti, ktorá celosvetovo zamestnáva viac ako 4600 ľudí.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2991316  Dátum zverejnenia: 30.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou