Obchodný reprezentant

TriPos A.C.T., spol. s r.o.

Miesto práce
Nám. Sv. Michala 8, okres Hlohovec
Termín nástupu
aj okamžite, resp. podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát/ka bude realizovať predaj mobilných a fixných služieb a produktov spoločnosti Slovak Telekom, a.s., predaj mobilných paušálov, internetu a televízie, pevných liniek,poskytovať konzultácie a informácie pre zákazníkov na pobočke Telekom Centra.

Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Ponúkame prácu v stabilnej a prosperujúcej firme v mladom kolektíve.

pracovná doba : Pondelok - Piatok od 9.00 hod. do 18.00 hod.
Sobota : 9.00 hod. do 12.hod.
- ponúkame zľavy na produkty a služby ( Magio internet, televízia, mobilný internet, mobilný paušál )
- interné aj externé školenia. Pracovné ponuky zasielajte čo najskôr, výberové konanie bude realizované priebežne podľa prichádzajúcich ponúk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, komunikatívnosť, ochota neustále sa vzdelávať,aktívny zákaznícky prístup, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť,
výhodou je prax a orientácia v oblasti telekomunikačných služieb, predovšetkým práca so zákazníkmi, nepožadujeme znalosť žiadneho cudzieho jazyka, práca vhodná aj pre šikovného absolventa, výhodou uchádzača je predovšetkým príjemné vystupovanie, komunikácia a samostatnosť pracovať, neustále sa vzdelávať.

Sme značková predajňa spoločnosti Slovak Telekom, a.s. zaoberajúca sa predajom mobilných a fixných produktov a služieb spoločnosti Slovak Telekom, a.s. Zaoberáme sa predajom mobilných paušálov, internetu a televízie, mobilného internetu. Navrhujeme zákazníkom , rezidenčným a firemným najoptimálnejšie riešenia jednotlivých produktov, aby čo najlepšie vyhovovali ich potrebám.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1811323  Dátum zverejnenia: 21.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou