Business travel consultant

tripex s. r. o.

Miesto práce
Opatovská cesta 14, Košice
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR fix + odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného, pracovitého kolegu do tímu.
Náplň práce:
- predaj a servis cestovateľských produktov (letenky, ubytovanie, poistenie, auta, transfery, taxiky)
- zmeny a storná leteniek
- komunikácia s klientmi (telefonická, e-mailom) aj v anglickom jazyku
- vybavovanie požiadaviek klientov
- administratívne práce

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaškolenie do produktového portfólia a systému práce
- zaškolenie do online systémov
- odmeny za dosiahnuté výsledky
- služobný telefón, notebook
- agentské letenky a zvýhodnené ceny dovoleniek
- teambuildingové aktivity

Životopis spolu s fotografiou zasielajte na [email protected]
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Portugalský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Amadeus - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax s prácou v rezervačnom systéme AMADEUS, GoGlobal výhodou
- skúsenosti a prax v cestovnom ruchu výhodou
- vzťah k cestovaniu a cestovnému ruchu
- cieľavedomosť
- schopnosť samostatne fungovať ale aj pracovať tímovo
- chuť pracovať a dosahovať stanovené ciele
- samostatnosť a spoľahlivosť – schopnosť naplánovať a zrealizovať pracovné aktivity
- ochota vzdelávať sa a pracovať na svojom osobnostnom rozvoji
- ochota cestovať
- ochota pracovať večer a aj počas víkendov a sviatkov

Cestovná agentúra tripex vznikla v roku 2010 a o rok na to sa stala členom IATA.

Po piatich rokoch existencie ako EXItravel sme sa rozhodli zamerať predovšetkým na B2B klientelu a prinášať pre našich firemných zákazníkov neustále nové produkty a riešenia. Z tohto dôvodu sme v roku 2015 zmenili obchodnú značku na tripex.
V našich aktivitách sme zameraní na FIREMNÚ KLIENTELU, ktorej prioritne ponúkame pohodlnú a bezstarostnú spoluprácu počas cestovania na služobné cesty. Zabezpečujeme komplexný servis k služobným cestám pre lokálnych ale aj medzinárodných klientov. Od roku 2018 sme členom medzinárodnej siete FCM.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2931888  Dátum zverejnenia: 15.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 EUR fix + odmeny z predaja